Bukiet Panny Młodej najnowsze kompozycje?

Bukiet Panny Młodej

Nie da się ukryć, że bukiet Panny Młodej to zdecydowanie najważniejsza kwiatowa kompozycja w dniu ślubu i wesela. Trzeba zatem dołożyć wszelkich starań, by wybrać to, co naprawdę wyjątkowe, stylowe, piękne!

Oczywiście wybór nie może być w żaden sposób przypadkowy, wszak bukiet każdorazowo powinien być dopasowany do koloru orz motywu przewodniego całości, w przeciwnym razie bowiem moglibyśmy uzyskać bardzo niepożądany efekt przypadkowości, chaosu, a nawet kiczu. Dlatego warto starannie zastanowić się nad tym, jakiego typu kwiaty powinny znaleźć się w tym bukiecie. Co jest obecnie modne, co cieszy się poważaniem, na co warto postawić?

Bukiet rustykalny to jest to!

Wiele par stawia dziś na styl rustykalny – na szczęście można do niego bez problemu dobrać idealne kwiatowe kompozycje. W tym przypadku największym powodzeniem cieszą się cudne peonie czy też zielone sukulenty. Świetnie sprawdzą się polne rośliny, będące w tym przypadku rewelacyjnym uzupełnieniem bukietu.

Eleganckie ceremonie w stylu glamour wymagają zaś zupełnie innego rodzaju kwiatów. Ma być elegancko, luksusowo…pąsowe róże z pięknymi, błyszczącymi koralikami w roli dekoracji lub delikatne eustomy staną się zwieńczeniem marzeń o cudownych kwiatowych kompozycjach.

W grę wchodzi także bardzo pożądany dziś minimalizm. Bukiet Panny Młodej nie musi być przecież bogaty, wielobarwny, zdobiony koralikami czy innymi połyskującymi elementami. W wersji minimalistycznej może stać się nim pojedynczy kwiat – zapewniamy, że w tego typu stylizacjach mniej zdecydowanie znaczy więcej!

Bukiet Panny Młodej, wianek na głowie!

Od pewnego czasu wiele Panien Młodych rezygnuje ze standardowego welonu na rzecz wianka stworzonego z żywych kwiatów. Należy wtedy jednak pamiętać o tym, by ozdoba znajdująca się na głowie korespondowała z kompozycją, która dzierży się w dłoni – to będzie znakomity komplet, który przepięknie komponował się będzie zarówno na żywo, jak i na weselnych fotografiach.

Każda z przyszłych Panien Młodych szukająca właśnie pomysłu na swój idealny bukiet ślubny powinna już teraz zajrzeć na www.towesele.pl. To kopalnia inspiracji!