Upominki weselne – Jakie podarować gościom?

Dziś niemalże każda świeżo poślubiona para małżonków pragnie dać gościom miłe upominki weselne, które będą im przypominały o tej wyjątkowej uroczystości i świetnej zabawie. Kiedyś rozdawana była tak naprawdę jedynie wódka weselna oraz słodkości, dziś Pary Młode dokładają więcej starań i są bardziej kreatywne w tej kwestii.

Bardzo dobrym pomysłem są chociażby (niezwykle popularne) cukierki lub migdały. Trzeba rzecz jasna odpowiednio zadbać o ich piękne zapakowanie. Niewielka słodkość ucieszy z pewnością każdego weselnego gościa. Podobnie ma się rzecz z miniaturkami alkoholu, miodów albo dżemów własnej produkcji – właściwie nie ma osób, które nie byłyby mile zaskoczone takim prezentem.

Jednak istnieją także nieco bardziej oryginalne rozwiązani. Gościom podarować można bowiem maleńkie sukulenty zaklęte w mikroskopijne doniczki. Dobrym rozwiązaniem są także kamyczki z wypisanymi dobrymi życzeniami – oby się spełniły! Niektórzy wybierają nieco bardziej standardowe chińskie ciasteczka z wróżbą.

Szukacie innych pomysłów na urocze upominki weselne dla waszych weselnych gości? W takim razie koniecznie powinniście odwiedzić blog ślubny. Mnóstwo inspiracji, tysiące informacji, setki artykułów – a wszystko zgromadzone w kategoriach tematycznych i opatrzone cudownymi zdjęciami. Jesteśmy przekonani, że uda Wam się zorganizować ślub i wesele marzeń, gdy tylko zdecydujecie się na skorzystanie z naszej pomocy. Najpiękniejsze suknie i garnitury, dekoracje sali weselnej i auta, propozycje weselnego menu i wiele, wiele więcej!