Wesele rustykalne – dla jakich par?

wesele

Wszystko wskazuje na to, że bardzo dużej ilości zakochanych par w naszym kraju znudziła się już nieco i wręcz przejadła elegancja i luksus, z jakimi do tej pory się zwykle na ceremoniach ślubnych oraz weselnych przyjęciach spotykały. Trudno wszak się temu dziwić, jest to bowiem powiew świeżości, coś nowego i naprawdę niezwykłego, dlatego właśnie dziś wesele w stylu rustykalnym podczas ślubnych ceremonii  obserwujemy coraz częściej.

Wesele rustykalne to jest to

Trzeba przyznać, że nietrudno jest tutaj osiągnąć naprawdę spektakularne efekty, bowiem bardzo dużą część dekoracji para zakochanych może jak najbardziej  wykonać samodzielnie. To bardzo cieszy, bowiem wcale nie trzeba wydawać dużych sum, aby osiągnąć spektakularny efekt wow.

Oczywiście rustykalny ślub i przyjęcie weselne to rozwiązanie dedykowane tym parom, które uwielbiają naturę, kontakt z przyrodą, prostotę w najlepszym stylu .Tutaj bowiem nie znajdziemy z pewnością czerwonych dywanów, kryształów, błyszczących elementów. będą za to stare konewki w roli wazonów, zwyczajne butelki do dekoracji, dużo elementów drewnianych, sporo sznurka.

Szukasz ciekawej taniej sukni ślubnej? Wejdź na nasz komisslubny.pl

Gdzie ślub, gdzie wesele?

w przypadku ślubu rustykalnego najlepiej by było, aby miał on miejsce w plenerze (dlatego też najlepiej wybierać tu miesiące letnie) lub też w małym, drewnianym kościółku wiejskim. Drewno bowiem idealnie będzie się komponowało z tym właśnie stylem.

Jeżeli zaś chodzi o  przyjęcie weselne, idealnym miejscem do jego wydania będzie stodoła albo też pomieszczenie, które ją do złudzenia przypomina. Panna Młoda niechże ma na sobie prostą suknię z koronkami, na głowie zaś wianek, jej wybranej niechże swoim stylem będzie do niej dostosowany – przydadzą mu się na przykład urocze szelki, o eleganckim fraku nie ma zaś mowy. Wesele w klimacie rustykalnym to jest to!